To jest wersja demonstracyjna strony.

Nasze gry

Poznaj gry, w które możesz zagrać w naszym klubie. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami.


Kręgle

Nasza kręgielnia wyposażona jest w cztery tory do gry. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Podczas procesu rezerwacji dajemy możliwość wyboru konkretnego toru. Dokonujemy rezerwacji toru na min. 30 minut. Podczas dokonywania rezerwacji zaznacz, jak długo chcesz grać.

Cena: od 40 zł


Posiadamy cztery 9-stopniowe stoły bilardowe. Naszym gościom udostępniamy różnej długości kije, podpórki oraz kredę. Duża przestrzeń wokół stołów pozwala na swobodną grę kilku osób. Chwile relaksu i koncentracji pomiędzy grami zapewnią wygodne fotele i kanapy. Dokonujemy rezerwacji stołu na min. 30 minut. Podczas dokonywania rezerwacji zaznacz, jak długo chcesz grać.

Cena: od 8 zł


Cymbergaj

Zagraj w cymbergaja i postaraj się wbić krążek jak największą ilość razy do bramki przeciwnika. To ciekawa gra zręcznościowa, podczas której zazwyczaj najlepszą obroną jest atak. Sprawdza refleks, relaksuje i gwarantuje dobrą zabawę. Posiadamy 2 stoły do gry w cymbergaja. Dokonujemy rezerwacji gry na 30 minut. Jeśli chcesz grać dłużej, zrób kolejną rezerwację.

Cena: od 2 zł


Popularna elektroniczna gra w rzutki to doskonały sposób na dobrą zabawę. Pozwala na zorganizowanie rozgrywek indywidualnych, drużynowych oraz treningi celności. Posiadamy 3 tarcze do gry w dart. Dokonujemy rezerwacji na 30 minut. Jeśli chcesz grać dłużej, zrób kolejną rezerwację.

Cena: od 2 zł


do góry